Ciekawe linki

Często szukamy jakiejś tekstury, dźwięku, animacji w dodatku najchętniej jeśli będą darmowe ewentualnie na licencji, gdzie autor nie wymaga więcej niż podanie jego danych w postaci maila czy adresu strony. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, każdy za swoją pracę chciałby dostawać wynagrodzenie nie zawsze wyrażone w pieniądzach. Poniżej będę zamieszczał linki do ciekawych miejsc, które uważam za ciekawe i warte polecenia.

Tekstury

  • http://opengameart.org/ – Ciekawa strona z masą darmowych tekstur. Przed pobraniem zapoznajcie się z licencjami, czasem autor prosi o podanie gdzieś jego podstawowych danych do kontaktu.
  • http://www.cgtextures.com/ – Jedna z najbardziej znanych stron z darmowymi teksturami, zasoby zdecydowanie większe niż ta powyżej. Bardzo dobry zbiór z teksturami dużej rozdzielczości.
  • http://stripegenerator.com/ – Bardzo fajny generator pasów. Jeśli potrzebujesz zrobić np. pasy bezpieczeństwa strona może znacząco przyspieszyć ich tworzenie.
  • http://sxc.hu/ – Nie tyle, co tekstury, co bardzo duży bank darmowych zdjęć do wykorzystania.

Brushe

  • http://www.brusheezy.com/ – Bardzo dużo darmowych brushy do Photoshopa, darmowe patterny, mogą się przydać do robienia powtarzalnych tekstur.

NEWSLETTER

Wyślij mi newsletter (możesz się wypisać w każdej chwili)

autoresponder system powered by FreshMail
 
Przejdź do paska narzędzi